بـہ توڪل ناҐ اعظمت 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل  فرجهم

سلاااااام . امروز روز مهندس هست، روزمون مباااارککککککک. کلی نشستم پست تایپ کردم، حواسم نبود پنجره مرورگرو بستم، پرید!!!! دوسال پیش مهندس بودم، امسال هم مهندسم ولی در کنار عنوان مهندس، عنوان مشاور رو هم کسب کردم با کلی تلاش و البته صدوهشتاد درجه چرخش رشته!!!!عنوان اول دهن پر کن و با کلاسه (البته الان دیگه آمار مهندسین عزیز روز به روز داره بالاتررر می ره! به لطف دانشگاه آزاد و پیام نور و صد البته بالا بردن ظرفیت های رشته های دانشگاه های دولتی!) و من خوشحالم بابت داشتنش، ولی هرگز دوست ندارم دوره پر از رنج و استرس و سختگیری کارشناسی رو دوباره تجربه کنم. خداروشکر که تموم شد و خداروشکر که این رشته عالی رو انتخاب کردم و بازهم خداروشکر که این گرایش عالی رو قبول شدم. این دوسالی که تلاش کردم مشاور بشم ساسر لذت و خوش گذرونی و جذابیت بود. با تمام وجود رشته و استادها و همکلاسیها و درسهامو دوست دارم . خدایا عاشقتمممممممم. به دوست گلم قول داده بودم که پست بذارم و روز مهندس بهونه ای شد برای این کار. درسته که دوره کارشناسی سخت و تلخ بود ولی خوبی هایی هم داشت، از جمله پیدا کردن دوست های خوبم. الان خسته م حال ندارم اسماشونو بنویسم!!!! خخخخخخخخخخخخ. خودشون می دونن. زهره جونم می خوام یادآوری کنم چندتا از خاطراتمونووووووو : یادته باهم قهر بودیم، بعئ سرکلاس دکتر یار(استراتژیک) خبر نداشتی که من به استاد گفتم قهریم و اومده بودی آبرو داری کنی؟؟!!! خخخخخخ. یادته مدرسان رفتنمونو؟؟؟ اولین جلسه ی مشاوره و اون خنده ی ضایع مونو؟؟؟؟؟ یادته می رفتیم مشاوره و پر از امید و انگیزه می شدیم واسه آزمون و بعد آخرش گند می زدیم؟؟!!! وااااای این از همه باحال ترهههههه. یادته دیر اومدی سر کلاس مبانی؟؟ فکر کنم خواب مونده بودی و تقریباً آخرای کلاس رسیدی! بعد استاد برگشت بهت گفت دوستاتو خندوندی فکرکنم(یادم نیست دقیق چی گفت، خودت کامنت بذار لطفا و بگو چی گفتش) . اگه من خاطره ای رو جا انداختم، کامنتش کن لطفا. همه ش که نباید من بگم که!!! تو هم بگووووووووو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید آنتی ویروس,خرید لایسنس نود 32 منبع دوجداره-منبع کویل دار -منبع موتورخانه- منبع انبساط - بوستر پمپ تجهيزات آشپزخانه صنعتي تنیس استان یزد از نسل آب صامتانه زمستون مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و طلاق ارغوان Pamela